Bezpieczeństwo, higiena, wygoda – suszarki kieszeniowe do rąk

Niezależnie od tego, czy mówimy o toaletach publicznych, czy pracowniczych, jak i nawet tych znajdujących się w naszych domach, ważna jest higiena. A razem z higieną pojawia się potrzeba bezpieczeństwa stosowania korzystania, jak i wygoda. Dlatego warto w takich miejscach także stawiać na rozwój techniki i nowinki, które pozwolą na szereg udogodnień. Wśród nich ostatnio pojawiły się suszarki do rąk, które zrewolucjonizowały rynek tego typu urządzeń. Suszarki kieszeniowe. Co to? Jak one działają? I dlaczego są warte uwagi? Czytaj dalej, a się przekonasz.

suszarka kieszeniowa do rąk

Dobrze wiemy, że higiena w toalecie to jedna z podstaw, aby zachować zdrowie. Szczególnie jeżeli mówimy w kontekście miejsc, z których korzysta wiele osób. Czasami aż strach pomyśleć, co znajduje się na różnego rodzaju sprzętach w publicznych toaletach i nie tylko. Dlatego przed wyjściem tak ważne jest dokładne umycie i wytarcie dłoni. Tu z pomocą przychodzi suszarka do rąk kieszeniowa. Czym ona różni się od urządzeń starszych generacji? Przede wszystkim oszczędnością i możliwością zachowania jeszcze większej higieny.

Zacznijmy od tego, jak suszarki do rąk kieszeniowe pomagają w oszczędności pieniędzy. W porównaniu do podajników ręczników papierowych nie ma nawet co się zastanawiać. Zakup suszarki, zwróci się bardzo szybko, gdyż działają one po prostu po podłączeniu do sieci, bez potrzeby uzupełniania jakichkolwiek zapasów. W przypadku suszarka kieszeniowa do rąkręczników papierowych równowartość ceny suszarki jest wydawana już w przeciągu kilku pierwszych miesięcy. Jeżeli chodzi natomiast o tradycyjne suszarki do rąk ze strumieniem ciepłego powietrza, one także przegrywają w przedbiegach. Strumień ciepła nie jest kierowany tylko i wyłącznie na ręce, a do tego jest on zazwyczaj niewystarczający, aby całkowicie osuszyć skórę w przeciągu krótkiej chwili, gdyż powietrze rozprasza się wokół. Suszarki do rąk kieszeniowe działają w bardzo precyzyjny sposób, dlatego już po kilku sekundach skóra jest osuszona, w ten sposób są niezwykle energooszczędne. Rachunki są o wiele niższe i nie ma niepotrzebnych strat w ich pracy.

W kwestii tego, jak wygląda higiena w toalecie, podczas używania suszarek kieszeniowych, także wypadają one raczej bezkonkurencyjnie. Urządzenia te zabijają nawet ponad 99% niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Gdzie wynik taki jest nieosiągalny dla tradycyjnych suszarek, a już nie trzeba chyba wspominać o papierowych ręcznikach, które to zazwyczaj narażone są na kontakt z mikroorganizmami środowiskowymi, jeszcze przed ich użyciem, szczególnie jeżeli wykorzystywane są starsze typy podajników. Działanie to zawdzięczamy strumieniom niezwykle intensywnych podmuchów, działających bezpośrednio na skórę.

suszarka kieszeniowa jofel
Tak więc suszarka do rąk kieszeniowa, to najlepszy wybór, aby zachować odpowiednią higienę i zaoszczędzić pieniądze w przypadku ciągłego użytkowania toalety, jak ma to miejsce w przypadku toalet publicznych. Koszty jej zakupu zwracają siew ekspresowym tempie, a korzystający z niej ludzie mają gwarancję bezpieczeństwa i wygody.