Suszarki do rąk Merida

Suszarka do rąk Merida Prima M96A

Do niedawna technologia rozwijała się bardzo wolno, lecz w czasach obecnych widzimy maksymalizację wszystkich pomysłów i wdrażanie coraz to nowszych systemów. Doskonale widać o na przykładzie zwykłej suszarki do rąk. Jeszcze dekadę temu takie urządzenie raczkowało w naszym kraju, a dzisiaj dzięki jego rozbudowaniu montujemy je nawet w domach. W tym artykule chcemy się skupić na suszarkach do rąk i zachęcić do jej montażu. Być może temat wyda się błahy, ale zapewniamy Was, że błahym nie jest.

Niemiecki dom: suszarka w toalecie

Jeśli mieszkacie blisko granicy z Niemcami to na pewno wiecie, iż w co drugim niemieckim domu znajdziemy elektryczną suszarkę do rąk. Zazwyczaj są to suszarki do rąk merida, choć spotkamy również produkty firm Electrolux i oczywiście Bosch. Niemcy coraz chętniej stawiają na nowoczesną technologię i słusznie – suszarka ma mnóstwo zalet, główną z nich jest cena. Za małą suszarkę zapłacimy około 170 złotych. Urządzenie ma moc 1000W i potrafi w kilka sekund osuszyć ręce. Statystyczny Niemiec myje dłonie około 10 razy dziennie. Nawet jeśli urządzenie będzie pracować 5 minut dziennie to miesięczny koszt poboru prądu wyniesie … kilka euro. Dla porównania: koszt zakupu rolki papieru do wycierania rąk to koszt dwóch euro za około 50 metrów produktu. Co jest bardziej opłacalne? Oczywiście suszarka do rąk.

Komfort i wygoda za niewielkie pieniądze

Powróćmy do Polski. Dzisiaj w każdym zakładzie przemysłowym znajdują się suszarki do rąk. Znajdziemy je również na stacjach benzynowych oraz w urzędach. Polacy coraz chętniej szukają takich urządzeń i montują je w domach. Naszym zdaniem za dziesięć lat w każdym domu znajdować się będzie suszarka. Jest wygodna i mało kosztuje.

Merida

Firma Merida zasłynęła głównie dzięki swojemu patentowi na suszarki do rąk. Urządzenia są bardzo wydajne, potrafią w ułamek sekundy podgrzać powietrze do odpowiedniej temperatury. Nie są też przesadnie duże, a dzięki swojemu ładnego designowi bardzo fajnie prezentują się w łazience. Zachęcamy do zapoznania się z tym urządzeniem bliżej oraz śledzenia innych naszych artykułów.

Najczęściej kupowane suszarki do rąk firmy Merida

Suszarka do rąk Merida Prima M96A

Suszarka do rąk Merida Prima M96A

Suszarka do rąk Merida SaniFlow Plus E88AP

Suszarka do rąk Merida SaniFlow Plus E88AP

Suszarka do rąk Merida DualFlow Plus

Suszarka do rąk Merida DualFlow Plus