Suszarki do rąk Warmtec

MidiFlow-ABS-Srebrna_01

Firma Warmtec zasadniczo zajmuje się jedynie produkcją urządzeń grzewczych, ale to w zupełności im wystarcza aby zdominować rynek. W ostatnich latach Warmtec wypuścił na rynek nowoczesne suszarki do rąk, które zostały ocenione bardzo pozytywnie. Co jest istotne to fakt, iż urządzenia te potrafią być ekonomiczne, dzięki czemu coraz więcej fabryk, urzędów oraz domostw zaczyna się interesować ich produktami. W tym artykule przyjrzymy się z bliska firmie Warmtec i na podstawie analizy rachunków postaramy się ją ocenić i być może docenić.

ABC prostoty

Suszarki do rąk Warmtec nie są urządzeniami skomplikowanymi. Ba! Są to bardzo proste moduły grzewcze i dzięki swojej prostocie bardzo doceniane przez szerokie grono zadowolonych klientów. Warmec stosuje w swoich produktach proste podzespoły, które podłączone do mini komputera włączają się tylko w momencie, kiedy użytkownik przyłoży mokrą rękę do nawiewu. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie pracuje tylko kilkanaście razy dziennie, co relatywnie przekłada się na niższe rachunki za prąd. Skoro mowa o prądzie, to warto zrobić tutaj małe zestawienie. Urządzenie o mocy 1000W uruchamiane 20-25 razy dziennie spowoduje wydatek rzędu 8-12 złotych miesięcznie. Jeśli zastosujemy zasadę „10 za 1000” to wychodzi na to, iż model o mocy 2500W pochłonie z naszego budżetu 25 złotych miesięcznie. Nie są to duże kwoty, dlatego jak najbardziej opłaca się inwestować w suszarki do rąk Warmtec.

MidiFlow-ABS-Srebrna_04

Dla kogo to rozwiązanie?

Zdecydowanie dla dużych firm oraz oczywiście urzędów. Urządzenie świetnie sprawdza się również w domu, ponieważ w odróżnieniu od papierów do wycierania rąk nie mamy kontaktu z bakteriami. Suszarka działa bezdotykowo, co jest plusem jeśli chodzi o aspekt higieniczny.

Warmtec oferuje szereg suszarek w różnym przedziale cenowym. Można zakupić urządzenie za 150 złotych, a można też zainwestować w coś mocniejszego wykładając kilka tysięcy złotych. Jest to inwestycja która zwraca się stosunkowo szybko, a sama suszarka w zasadzie nie ma prawa się zepsuć. Jest to o tyle prosty moduł, że powinien bezpiecznie pracować przez minimum 10 lat.

MidiFlow-ABS-Srebrna_03